Alapítvány Kalauz

alapítvány

OVERVIEW

The domain alapitvany.eu presently has an average traffic ranking of zero (the smaller the more traffic). We have inspected four pages within the web page alapitvany.eu and found twenty-two websites linking to alapitvany.eu.

ALAPITVANY.EU TRAFFIC

The domain alapitvany.eu is seeing diverging amounts of traffic all round the year.
Traffic for alapitvany.eu

Traffic ranking (by month) for alapitvany.eu

Traffic ranking by day of the week for alapitvany.eu

Magyar Cserkészszövetség

Tegyük jobbá a világot! 2 függőágy és 1 őrsi lámpa ezzel gazdagodott a Pandák őrsi ládája. Bessenyei György Cserkészcsapat acsalagi rajának Panda őrse, kiscserkészek pályaműve érte el az I. Március 16-án vették át Budapesten Ronkay János Péter országos vezetőtiszttől a jutalmukat.

WHAT DOES ALAPITVANY.EU LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of alapitvany.eu Mobile Screenshot of alapitvany.eu Tablet Screenshot of alapitvany.eu

ALAPITVANY.EU SERVER

We found that a single page on alapitvany.eu took ten thousand five hundred and fifty-four milliseconds to download. I could not find a SSL certificate, so therefore our crawlers consider this site not secure.
81.2.225.37

SERVER OS

We discovered that alapitvany.eu is using the Microsoft-IIS/6.0 operating system.

Alapítvány Kalauz

alapítvány

PARSED CONTENT

The domain has the following on the homepage, "Közérthetõ jogi információk az alapítványi formáról." We observed that the web site also said " Az alapítvány olyan önálló vagyontömeg, amelynek felhasználási célját az alapító határozza meg." It also stated " Az alapítványok agyon fontos szerepet tölteek be a társadalom életében, hiszen olyan célok támogatására hivatottak, amelyek sem piaci alapon, sem az állami ellátórendszerben nem nyernének megfelelõ kielégítést. Az alapítvány bejegyzését követõen kezdheti meg mûködését, számos teendõ merül fel az alapítvány mûködése során." The header had alapítvány as the highest ranking keyword.

SEEK MORE WEB PAGES

Generali a Biztonságért Alapítvány

Az Alapítvány küldetése szerteágazó, a társadalmi célok szolgálatának jegyében az élet szinte valamennyi területét érinti, a megelőzéstől a gondoskodásig.

Kozárdért Alapítvány, Üdvözöljük a Vidéki Kultúra Keresztútján, Kozárdon

Ön a Kozárdért Alapítvány oldalain jár. óta vesz részt Kozárd és környéke civil életében. Bemutatkozó levél és rendelkezõ nyilatkozat.

Krisztinavárosi Szent Gellért Alapítvány

Cheap ugg boots uk sale. Kérjük, támogassa alapítványunkat! Alapítványunk célja a Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Gimnázium és az egyházközösség területén működő kulturális szervezetek támogatása. Alapítványunk támogatásával valósultak meg az iskola jubileumi rendezvényei, kiemelt támogatói voltunk a Jubileumi Nagytábornak. Soron következő terveink között szerepel a környezettudatos nevelés segítése eszközök beszerzésével, illetve az alagsori klubszoba berendezése.

Köszöntjük weblapunkon

Universitas Alapítvány, Pro Regione Alapítvány pályázati anyagai. A fájlok fel- és letöltésekhez az Adobe Flash Player lagább 8-as változata szükséges. A fájlok letöltéséhez engedélyezni kell az oldalon az előugró ablakokat.